Híreink > Pakonyi Palánták Közalapítvány

Pakonyi Palánták Közalapítvány

Óvodánknak van egy közalapítványa, melyet Felsőpakony Község Önkormányzata hozott létre „Pakonyi Palánták” közalapítvány néven 2001-ben.

A közalapítvány székhelye:

Felsőpakonyi Mesevár Napköziotthonos Óvoda

Felsőpakony, Zrínyi Miklós u. 36.

A közalapítvány célja:

• Kiemelkedő képességű gyermekek támogatása.
  • Az óvodai nevelő- és oktató munkához szükséges eszközök, technikai berendezések beszerzése, bővítése.
  • Az óvodai játék- és sporteszközök bővítése, beszerzése.
  • Óvodai programok költségeihez való hozzájárulás.

Már eddig is nagyban segítették az óvodai nevelő munkát, eszközbeszerzést az alapítvány számlájára érkezett befizetések (pl.:2006 - ban az emeleten két csoportszoba és az öltöző berendezését tudtuk megvásárolni , 2011.  december hónapban sor került a sószoba kialakítására).

Aki szeretné segíteni nemes céljainkat és azt, hogy a „Pakonyi Palánták” a mi kedves óvodásaink minél jobb feltételek mellett élhetnék napjaikat az megteheti, hogy adományával gazdagítja az Örkényi Takarékszövetkezetnél vezetett számlánkon kis „vagyonunkat”,

vagy felajánlhatja adója 1 % - át!

Számlaszám: 65500116-30032137-53000003.
A számla neve: „Pakonyi Palánták” Közalapítvány.
Adószám: 18694150-1-13